Domarfördelning – lördag 19 maj 2018

Hannah Jensen

EXO n, f, f 22, PER n, n 22, d 02 21 62, RAG a 03, c 04, n 04 21, SBI a, c 21, TUV f 62/63

MCO gr 2, 6, NFO gr 1, 5, SIB gr 4, 5

 

Lena Björkander

Kategori 2: Kull

NEM, NFO gr 3, 6, 9, SIB gr 8, TUA gr 2

HCL

Kategori 1: Veteran

Huskatt: Senior

 

Iréne Eek Magnusson

MCO gr 1, NFO gr 2, SIB gr 2, 6

EXO fs, d 22, PER d, g, n 24, n 02 62, f 02 62, n 01 21 62, RAG f, n 03, n 03 21, n 04, d 04 21, SBI n, g, n 21

 

Michael Edström

HCS

MCO gr 3, 4, NFO gr 8, SIB gr 7, TUA gr 6

Kategori 1: Senior

Kategori 2: Senior

 

Kristiina Rautio
elev

EXO es, e 22, PER a 24, d 22, d 02 62, n 02 21 62, e 03 22, ds 02 62,
RAG n, a, g 03, a 04, SBI c, a 21, TUV
d 62/63, d 21 62, e 62

 

Jørgen Billing

BLH g, h 24, BML, BSH ns 11, n 21 33, BUR a, c, KBL gr 2, 4, OCI b 24, SOK

ABY a, ns, DRX gr 1, 2, 4, OSH e, j, n 24, a 24, a 25

Kategori 3: Veteran

Kategori 4: Senior

 

Mira Fonsén

Kategori 3: Kull

ABY o, p, CRX gr 2, 8, PEB, SOM n, o, SPH gr 3, 5

MCO gr 5, 8, NFO gr 7

 

Jaana Jyrkinen
elev

BEN n 24, n 22 31, n 24 31, n 24 33, BLH n 03, BSH j, ny 11, ns 22 64, g 03, ny 21 33, CYM, EUR, KBL gr 1, 3, KOR

 

Alexey Shchukin

ABY n, CRX gr 3, 4, DSP, OSH n, b, d 24, o 03, SIA n, d, o 21, SPH gr 2, 4

BEN n 22, n 24 32, BLH b 24, BSH n 24, c 02 62, f 03 33, BUR b, j, MAU, OCI a 24, SIN

Kategori 3: Senior

 

Fabio Brambilla

MCO gr 7, NFO gr 4, SIB gr 3

DRX gr 3, 5, 7, RUS, SIA b, h, n 21, e 21, n 03, SOM a

 

Skiljedomare

 

Kategori 1: Fabio Brambilla

Kategori 2: Jørgen Billing

Kategori 3 Mira Fonsén

Kategori 4 Jaana Jyrkinen

Huskatt: Kristiina Rautio

 

 

Domarfördelning – söndag 20 maj 2018

Lena Björkander

EXO n, es, d 22, e 22, PER n, n 22, n 24, a 24, n 02 62, d 02 62, n 01 21 62,
n 02 21 62, d 02 21 62, e 03 22, d
s 02 62, RAG n, n 03, d 03, n 03 21, a 03 21, n 04 21, d 04 21, SBI b, c, g, a 21, c 21

 

Michael Edström
elev

EXO f, fs, f 22, PER d, g, e 22, f 02 62, RAG a, c 03, g 03, n 04, c 04,
SBI n, a, n 21, d 21

 

Hannah Jensen

MCO gr 4, 5, 7, NFO gr 2, 3, 6, SIB gr 2, 7

 

Iréne Eek Magnusson

MCO gr 3, NEM gr 1, NFO gr 4, 8, SIB gr 4

Huskatt: Veteran

 

Kristiina Rautio

MCO gr 1, 2, 6, 8, NEM gr 2, NFO gr 1, 5, 7, SIB gr 3, 6

Huskatt: Senior

 

Jørgen Billing

Kategori 2: Kull

BEN n 22, n 22 31, n 24 31, n 24 32, n 24 33, BSH j, ny 11, n 24, ns 22 64,
g 03, ny 21 33, CYM, KBL
gr 1, KOR, MAU, OCI n 24, a 24

HCL

 

Mira Fonsén

BEN n 24, BLH b 24, BML, BSH ns 11, n 21 33, BUR n, a, b, c, j, KBL gr 2,
OCI b 24

Kategori 2: Senior, Veteran

Kategori 4: Senior

 

Jaana Jyrkinen

CRX gr 4, 7, DRX gr 2, 3, 5, 7, DSP, OSH n 24, d 24, RUS, SIA n 03,
SPH
gr 3, 4

Kategori 1: Klass Senior, Veteran

Kategori 3: Klass Senior, Veteran

 

Alexey Shchukin
elev

Kategori 3: Kull

HCS

ABY a, o, CRX gr 1, 2, 5, OSH w 61, b, j, a 24, a 25, SIA b, h, n 21, e 21,
SOM a, o

 

Fabio Brambilla

ABY n, p, ns, CRX gr 3, 8, DRX gr 1, 4, OSH n, e, o 03, SIA d, b 21, o 21,
SOM n, SPH
gr 2, 5

 

Skiljedomare

Kategori 1: Jørgen Billing

Kategori 2: Jaana Jyrkinen

Kategori 3: Alexey Shchukin

Kategori 4: Mira Fonsén

Huskatt: Hannah Jensen

 

 

 

 

 

Copyright © 2017 Spinneriet